Hurtownia odzieży i obuwia roboczego oraz ochronnego Delta BHP z Łodzi zajmuje się nie tylko dystrybucją produktów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy, ale również wykonywaniem haftów oraz nadruków na zamówionej odzieży. Dzięki temu ze zwykłej odzieży roboczej lub ubrań, w których pracownicy mają kontakt z Klientem, można zrobić doskonałe narzędzie promocyjne marki. Zwiększy to jej rozpoznawalność, zapewni wrażenie lepszego zgrania zespołu oraz pomoże zbudować zaufanie Klientów do firmy. Ubrania znakujemy za pomocą następujących metod:

  • sitodruku farbą – który jest najpopularniejszą formą znakowania odzieży reklamowej. Doskonale sprawdzi się na koszulkach, bluzach i innych akcesoriach pracowniczych. Nadruki wykonane z jego pomocą są trwałe, a usługa jest tania.
  • flockiem z użyciem sita – nadruk jest wówczas delikatnie wypukły. Flock pozwala na uzyskanie głębi kolorów i delikatnie zamszowej struktury materiału.

Przeglądy sprzętu przeznaczonego do pracy na wysokości

Oprócz nadrukowywania na odzież znaków firmowych i haseł reklamowych oferujemy także przeglądy sprzętu wysokościowego marek Delta Plus oraz Akrobat. Wspomniany sprzęt można zakupić w hurtowni Delta BHP. Dołączone są do niego instrukcja, dowody zgodności oraz karty przeglądów, w które wpisuje się daty oraz wyniki przeprowadzonych kontroli. Regularne korzystanie z takich usług pozwala na maksymalne zabezpieczenie pracowników i ograniczenie do minimum ryzyka związanego z pracą na wysokościach przy rusztowaniach, oknach, podczas kontroli technicznej budynków czy w magazynach.

Zachęcamy do skorzystania z usług serwisowych i znakowania odzieży w Delta Plus. Wszelkie pytania dotyczące realizacji tych usług oraz zamówienia można kierować na adres mailowy biuro@deltabhp.com.pl lub zgłaszać za pomocą faxu: 42 639 92 94.

Brands
ALL
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 123