Thumbnail

Sklep z odzieżą roboczą Delta BHP funkcjonujący na terenie Łodzi oferuje między innymi asortyment marki Delta Plus, która znana jest jako czołowy producent artykułów BHP, odzieży roboczej oraz ochronnej i obuwia. Dostępne są najróżniejsze rodzaje odzieży i akcesoriów dla branż takich jak przemysł, budownictwo, energetyka, produkcja, górnictwo i transport. Dzięki tak wielotorowemu podejściu marki do wytwarzanych produktów, można znaleźć w jej asortymencie artykuły odpowiadające dokładnie specyfice pracy na danym stanowisku – niezależnie od branży. Przykładem takich towarów są np. maski i rękawice spawalnicze, rękawice antyprzecięciowe do pracy w przemyśle mięsnym czy ochrona przed upadkiem z wysokości.

Dlaczego Delta Plus?

Marka Delta Plus na rynku światowym funkcjonuje od roku 1977, natomiast na rynek polski wkroczyła w 1997 roku. Przez cały ten okres miała czas, aby wypracować najbardziej zaawansowane technologicznie, praktyczne rozwiązania, które pozwolą na produkcję wysokiej jakości produktów ochronnych. Wśród produktów Delta Plus znajdują się artykuły z niskiej, średniej i wyższej półki cenowej tak, aby każdy pracownik i pracodawca mógł znaleźć coś odpowiedniego do swoich potrzeb. Ceny są jednak zawsze adekwatne do jakości i stopnia ochrony, którą gwarantuje producent. Marka dużą uwagę przykłada do zgodności swoich produktów z najsurowszymi normami bezpieczeństwa – europejskimi i amerykańskimi. Dba o ich prawidłowe i kompletne oznaczenie, dołączenie instrukcji, książeczek serwisowych, kart przeglądów i szczegółów dotyczących użytkowania oraz konserwacji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą marki Delta Plus stacjonarnie lub internetowo na stronie hurtowni odzieży roboczej i ochronnej Delta BHP.

Brands
ALL
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 123