Thumbnail

Kwestie bezpieczeństwa są kluczowe w każdej firmie, niezależnie od jej wielkości oraz profilu działalności. Jednym z ważniejszych przedmiotów, który musi znaleźć się w zakładach pracy, jest gaśnica przeciwpożarowa. Jest to produkt pozwalający na szybkie ugaszenie ognia w przypadku jego nagłego pojawienia się. Nasza hurtownia BHP oferuje Państwu gaśnice między innymi producenta Gaz-Tech. Jest to firma posiadająca bogate doświadczenie w produkcji gaśnic tradycyjnych oraz specjalistycznych. Wszystkie gaśnice Gaz-Tech znajdujące się w naszej ofercie, posiadają zgodność z normami bezpieczeństwa, co gwarantuje ich skuteczność. Ponadto gaśnice zostały zaprojektowane tak, aby ich użytkowanie było proste i intuicyjne. Są lekkie, poręczne oraz wydajne, dzięki czemu umożliwiają skuteczne ugaszenie ognia.

Dostępne modele gaśnic Gaz-Tech

W naszym sklepie znajdą Państwo gaśnice marki Gaz- Tech w różnych rozmiarach oraz pojemnościach. Produkty są przystosowane zarówno do umieszczenia na podłodze, jak i powieszenia. Oferujemy gaśnice proszkowe, płynowe oraz śniegowe. Taka różnorodność sprawia, że sprawdzają się zarówno w domach, biurach, gastronomii, jak i w zakładach produkcyjnych. Proponujemy gaśnice poręczne o masie środka gaśniczego wynoszącej 1 kilogram oraz większe i wydajniejsze o masie środka gaśniczego do 5 kilogramów. Nasza oferta dotyczy sprzedaży hurtowej oraz detalicznej.

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi modelami gaśnic marki Gaz-Tech. W przypadku dodatkowych pytań, nasi specjaliści służą pomocą i pomogą w wyborze najlepszej gaśnicy w zależności od Państwa potrzeb.

 

Brands
ALL
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 123