Thumbnail

Odpowiednie buty czy to na zakładzie zamkniętym, magazynie czy na budowie dbają o bezpieczeństwo stóp. Półbuty robocze wykonane są z wytrzymałych materiałów, które ochronią stopy przed uderzeniami, upadkiem ciężkich przedmiotów oraz wylaniem środków chemicznych o działaniu żrącym. Odpowiednia grubość podeszwy zabezpiecza również nogi przed wbiciem ostrych przedmiotów w przypadku nadepnięcia na nie. Są to więc buty dużo bardziej solidne i wytrzymałe od tradycyjnych modeli noszonych na co dzień. W naszej ofercie znajdują się półbuty renomowanego, polskiego producenta Galmag, który specjalizuje się w produkcji obuwia ochronnego.

Szczegóły oferty butów Galmag

W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi lub online znajdą Państwo wiele modeli półbutów producenta Galmag. Proponujemy obuwie zarówno damskie, jak i męskie. Wszystkie buty posiadają grubą podeszwę, sztywne noski ochraniające palce oraz odporny na zniszczenia materiał. Oferujemy półbuty, trzewiki (również ocieplane) oraz sandały. Dzięki temu obuwie robocze Galmag sprawdza się w każdych warunkach pogodowych. Dodatkowo znajdą Państwo u nas buty gumowo-filcowe, które są nieco wyższe od półbutów i ochraniają również część nóg do wysokości kolan. Wszystkie modele obuwia można zakupić zarówno w pojedynczych sztukach, jak i hurtowo. Oferujemy różnorodną kolorystykę obuwia oraz szeroki zakres rozmiarów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty butów marki Galmag. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami lub odwiedzenia sklepu stacjonarnego w Łodzi.

Brands
ALL
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 123