W hurtowni Delta BHP działającej na terenie Łodzi łączymy funkcjonalność sprzętu z jak najwyższą jakością tak, aby mógł niezawodnie służyć w trakcie prac przeprowadzanych na wysokościach. Wiemy, jak ważne jest zdrowie i bezpieczeństwo pracowników, dlatego każdy sprzęt do pracy na wysokości przechodzi gruntowne testy przed wyruszeniem do Klienta. Dla jak najwyższego poziomu komfortu wszystkich użytkowników oferowanego sprzętu wykonujemy również jego regularne przeglądy. W sklepie Delta BHP można zakupić profesjonalne zestawy ochrony osobistej, które zawierają:

  • szelki zabezpieczające,
  • punkt zaczepowy do asekuracji tylnej,
  • klamry i płytki regulacyjne,
  • amortyzator wraz z liną i stałym zaczepem.

Do niektórych zestawów dołączona jest również wygodna torba, która ułatwia przechowywanie, minimalizuje ryzyko zgubienia niektórych elementów pakietu oraz sprawia, że ich wnoszenie na rusztowania jest komfortowe.

Dlaczego warto wybrać zestawy do prac na wysokości od Delta BHP?

Oferowane zestawy do prac na wysokościach są stworzone specjalnie z myślą o pracy na rusztowaniach, dachach, przy antenach, w leśnictwie i podczas prac konserwacyjnych budynków oraz okien. Do każdego pakietu dodana jest szczegółowa instrukcja montażu, deklaracja zgodności towaru i książeczka serwisowa, która ułatwia jego regularną kontrolę jakości.

Elementy zestawu takie jak liny czy pasy mocujące są dodatkowo wzmacniane specjalnymi szwami, kilkukrotnymi łączeniami materiałów i zabezpieczeniami przed przetarciem. Fragmenty stalowe wykonane są z wysokiej jakości certyfikowanej stali konstrukcyjnej, którą stosuje się w szczególnie obciążonych elementach urządzeń. Stal konstrukcyjna jest odporna na zwiększone tarcie, temperatury i deformacje.

Zachęcamy do zadawania pytań i realizowania zamówień w sklepie Delta BHP zarówno w trybie stacjonarnym, jak i zdalnym.

Brands
ALL
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 123