Thumbnail

W naszej ofercie znajdą Państwo odzież roboczą dostosowaną dla wielu branż od popularnej marki Cerva. Jest to producent doceniany w całej europie, który oferuje wysokiej jakości produkty ochraniające ciało przed niebezpiecznymi substancjami, hałasem oraz fizycznym uszkodzeniem podczas wykonywanej pracy. Dlatego nasz sklep z odzieżą roboczą w Łodzi wyposażyliśmy w produkty tego renomowanego producenta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji odzież Cerva spełnia najbardziej wymagające potrzeby zakładów produkcyjnych różnych branż oraz jest dostosowana do specyfiki prac na budowach. Ochronne ubrania są starannie projektowane, a następnie testowane pod względem odporności na uszkodzenia.

Szczegółowa oferta produktów Cerva

Nasza hurtownia odzieży BHP proponuje Państwu między innymi bluzy robocze oraz polarowe, które doskonale sprawdzają się w zakładach, gdzie panuje niższa temperatura lub podczas chłodniejszych dni. Dodatkowo marka Cerva tworzy kurtki wodoodporne, oddychające oraz ocieplane i ostrzegawcze dostępne w jaskrawych kolorach. W ofercie dostępne są oczywiście spodnie robocze, podkoszulki oraz specjalne skarpety. Odzież oferowana jest w modelach zarówno damskich, jak i męskich. Poza ubraniami ochronnymi proponujemy również osłony twarzy, czapki z daszkiem, hełmy i okulary. Mogą więc Państwo skompletować pełny zestaw ochraniający pracowników podczas wykonywanych przez nich obowiązków.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz składania zamówień w naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi lub online przy pomocy strony Internetowej. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną odzieży marki Cerva.

 

Brands
ALL
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 123