Ochrona głowy jest niesamowicie istotna, ponieważ to właśnie jej urazy mogą bezpośrednio prowadzić do niepełnosprawności, a nawet zgonu pracownika. Dlatego też wybór akcesoriów służących ochronie tej części ciała jest tak szeroki. Za branże, w których należy zwrócić na to szczególną uwagę, uznaje się budownictwo, leśnictwo, energetykę czy pracę na magazynach. Istnieje tam zwiększone ryzyko upadku rozmaitych przedmiotów na głowę, przecięć, porażeń prądem czy przebić.

Rodzaje ochrony głowy w Delta BHP

W asortymencie hurtowni odzieży i akcesoriów roboczych Delta BHP znajdują się między innymi:

  • kaski budowlane – wyposażone w dodatkową warstwę amortyzującą i twardą skorupę oraz zabezpieczenia przed przesuwaniem się i spadaniem hełmu z głowy w czasie pracy.
  • hełmy dla leśników – z osłoną twarzy z siatki, która chroni przed drzazgami i opiłkami, z nausznikami przeciw hałasowi oraz ze skorupą zapobiegającą urazom czaszki.
  • hełmy do prac na wysokościach – wentylowane, nieograniczające pola widzenia, z możliwością regulacji jedną lub dwoma rękami. Mają zabezpieczenia przeciw spadaniem kasku z głowy i zapewniają ochronę przed czynnikami niebezpiecznymi.

Poza tym oferujemy również szeroki wybór akcesoriów ochronnych na głowę takich jak czapki i czepki z daszkiem, bawełniane nakrycia głowy czy czapki kucharskie, które umożliwiają ochronę głowy przed niskimi temperaturami i czynnikami atmosferycznymi lub minimalizują ryzyko zanieczyszczenia produktów spożywczych. Tego rodzaju nakrycia doskonale sprawdzają się także w kontakcie z Klientem. Można umieścić na nich logo lub nazwę firmy, aby pełniły dodatkowo funkcje promocyjne.

Zachęcamy do zapoznania się z produktami mieszczącymi się w kategorii ochrony głowy oraz składania zamówień hurtowych i detalicznych.

Brands
ALL
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 123