Ochrona dróg oddechowych jest niesamowicie ważna, ponieważ praca przykładowo w zapylonym środowisku, regularnie uszkadza płuca. Maski stosujemy także w miejscach, w których oprócz pyłów, w powietrzu mogą unosić się gazy czy opary lub w takich, gdzie temperatura jest znacznie podniesiona, a wilgotność zwiększona. Maski zabezpieczające przed dostawaniem się pyłu do dróg oddechowych powinny być odpowiednio dopasowane do twarzy pracownika, czyli przylegające i oznaczone prawidłową klasą ochronną.

W asortymencie Delta BHP dostępne są różne rodzaje masek i półmasek przeciwpyłowych, które pozwalają na regulację i dostosowanie do rozmiaru głowy konkretnej osoby. Maski mogą być wyposażone w:

  • filtry zatrzymujące na sobie zanieczyszczenia powietrza,
  • pochłaniacze, które zatrzymują substancje chemiczne w formie gazu,
  • filtropochłaniacze będące połączeniem filtrów i pochłaniaczy.

Rodzaj zabezpieczeń należy dobrać indywidualnie do zajmowanego stanowiska pracy, a następnie zamontować do zakupionej maski. Tylko wówczas możliwa jest ochrona na najwyższym poziomie.

Rodzaje dostępnych produktów

Sklep Delta BHP funkcjonujący na terenie Łodzi oferuje między innymi maski przeciwgazowe całotwarzowe, półmaski wielokrotnego użytku oraz półmaski z zaworami. Kupić można do nich różnego rodzaju filtry przeciwpyłowe, pochłaniacze gazowe i filtropochłaniacze o szerokim spectrum działania. Produkty zostały skonstruowane tak, aby pomimo doskonałych efektów w zakresie ochrony dróg oddechowych, nie utrudniały funkcjonowania w pracy i nie powodowały duszności. Zależnie od wybranego wariantu, maski spełniają normy bezpieczeństwa i są należycie oznaczone, aby nikt nie miał wątpliwości odnośnie prawidłowego zastosowania.

Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem akcesoriów chroniących drogi oddechowe i głowę w hurtowni Delta BHP.

Brands
ALL
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 123