Rękawice robocze i ochronne

Rękawice robocze i ochronne dostępne w naszym sklepie BHP zapewniają odpowiednią ochronę rąk. Aby dobrze wybrać te produkty, należy je dostosować do rodzaju wykonanej pracy. Rękawice robocze chronią dłonie pracowników przed działaniem szkodliwych substancji w miejscu pracy lub wpływem warunków atmosferycznych – na przykład przed mrozem.
Niektóre modele rękawic ochronnych chronią tylko część ręki, inne – całą. Dostępne w naszym sklepie rękawice są odporne na ścieranie i na rozdarcie. Nie krępują ruchów, więc praca w nich jest wygodna. Rękawice trzeba dość często zmieniać, zwłaszcza w przypadku ich intensywnej eksploatacji.

Rodzaje rękawic roboczych i ochronnych

W naszej hurtowni artykułów BHP posiadamy szeroki wybór rękawic roboczych i ochronnych. Pierwsze z nich to rękawice dziane lub tkaninowe. Ich zadaniem jest ochrona przed gorącem. Są to artykuły odporne na rozcięcia. Możemy Państwu zaproponować również rękawice dziane wykonane z przędzy technologicznej.

Inne rękawice ochronne dostępne w naszej ofercie to rękawice:
• powlekane,
• skórzane,
• gumowe,
• z tworzyw.

W razie trudności z wyborem odpowiednich rękawic, serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie pomożemy w dobraniu odpowiedniego artykułu.

Brands
ALL
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 123